پرشین تگ با سابقه طولانی در زمینه تولید انواع مارک و لیبل، آماده دریافت سفارشات مشتریان می باشد. مارک ها و لیبل ها تنوع بسیار بالایی دارند و صاحبان برند با توجه به بودجه و نوع کارشان از اتیکت ها استفاده می کنند. خدمات ارائه شده توسط مجموعه پرشین تگ به ۵ دسته اصلی تقسیم می شود :

  1. لیبل بافت
  2. لیبل چاپی
  3. کارت آویز
  4. مارک فلزی
  5. بگ شاپ

هر کدام از این ۵ دسته دارای زیر مجموعه می باشد. به عنوان مثال لیبل های بافت دارای تراکم بافت متفاوتی هستند که کیفیت مارک را تعیین می کنند.

اتیکت بافت

این نوع از مارک ها به صورت پارچه ای هستند و طرح روی آنها با استفاده از رنگ های مختلف و بافت به وجود می آید. همانطور که قبلا گفتیم این نوع از اتیکت ها دارای تراکم بافت مختلفی هستند. هرچه تراکم بافت بیشتر باشد محصول نهایی از کیفیت بهتر و دوام بیشتری برخودار خواهد بود. لیبل حرارتی و مارک پشت چسب دار هم نوعی مارک پارچه ای هستند که در مجموعه پرشین تگ بنابه درخواست مشتری قابل پیاده سازی است.

اتیکت چاپی

اتیکت یا مارک چاپی، مارک هایی هستند از جنس ساتن یا کتان، و طرح مورد نظر روی پارچه مورد نظر چاپ می شود. مارک چاپی کاربردهای زیادی دارد و یکی از پر مصرف ترین لیبل ها است. بروشور لباس، اتیکت پشت یقه و … از جمله موارد استفاده این لیبل است. لیبل چاپی نیز می تواند به صورت پشت چسب دار به مشتری ارائه شود.

کارت آویز

کارت آویزها هم یکی از محصولاتی هستند که استفاده زیادی دارند. این کارت ها می توانند روی لباس، کیف، کفش و … قرار گرفته و برند مورد نظر را به راحتی در معرض نمایش بگذارند. کارت آویز هم مانند لیبل ها دارای تنوع مختلف است.

مارک فلزی

مارک های فلزی از جمله مارک هایی هستند که ظاهری زیبا و شکیل به محصول می بخشند. این نوع از مارک ها بیشتر برای کیف و کفش و نوع خاصی از پوشاک مانند مانتو، پالتو و … به کار می روند. معمولا زمانی از مارک فلزی استفاده می شود که خود مارک جزئی از مدل محصول باشد. برای مثال در کفش ها مارک فلزی دقیقا در معرض دید قرار می گیرد و به عنوان جزئی از مدل کفش حساب می شود.
مجموعه پرشین تگ دارای توانایی تولید انواع مارک فلزی با کیفیتی مناسب می باشد.

بگ شاپ

بگ شاپ یا ساک دستی بیشتر به منظور تبلیغات و جلب رضایت مشتری به کار می رود. فروشگاه های بزرگ و برندهای معتبر به جای استفاده از ساک های متفرقه و عموما بدون چاپ، بگ شاپ مخصوص خود را آماده می کنند و محصول خریداری شده توسط مشتری را داخل آن قرار می دهند. این کار علاوه بر اینکه حس رضایت در مشتری ایجاد می کند باعث می شود برند مورد نظر تا مدت ها در معرض دید مشتری و حتی اطرافیان آن قرار بگیرد.

بگ شاپ ها نیز مانند سایر مواردی که قبلا توضیح دادیم دارای تنوع هستند. بگ شاپ مقوایی و بگ شاپ پارچه ای از انواع بر کاربرد هستند که مجموعه پرشین تگ قادر به تولید آنها است.

فهرست